Площа бічної поверхні правильної трикутної призми зі стороною основи 5 см і бічним ребром 3 см

дорівнює:

Ответы на вопрос

Отвечает Щепилова Рита.

Ответ:

сторона основи - а

h-висота = бічному ребру

S(біч)=P(осн)*h

де h-висота, тобто S(осн)=4а*h

S(осн)=4*5*3=60(см)

Объяснение: