Висота основи правильної трикутної призми дорівнює 2√3см. Знайдіть площу бічної поверхні цієї

призми, якщо діагональ бічної грані призми утворює з її бічним ребром кут 30◦.​

Ответы на вопрос

Отвечает Доросян Арина.

АС=СБ=АВ=х

х=2*h/√3

x=2*2√3/√3=4

sin/_AB1B=AB/AB1

0,5=4/AB1

AB1=8

B1B=√AB1²-AB²=√64-16=√48=4√3

S=ph

p=3*x=3*4=12

S=12*4√3=48√3