Знайдіть площу прямокутного трикутника ABC, якщо AC=8см, BC=10см​


Ответы на вопрос

Отвечает Хасаншин Азат.

Ответ:

Кут С = 180 - (20+40) = 120 градусів

АС = 9*sin20/sin120 см

BC=9*sin40/sin120 см

Объяснение:

попробуй вот образец