катет прям трикутника дорівнює 10 см,а гіпотенуза 26 см,знайдіть висоту трикутника провндену до

гіпотенузи​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипкин Андрей.

Ответ:

9.3 см

Объяснение:

Дано: трикутник  АВС

            а = 10 см

            с = 26 см

Знайти: h

                                      Розв'язання

Знайдемо невідому сторону:

в =√с²−а²

в =√26²−10²=√676−100 = √576 = 24 см

Знайдемо площу S за формулoю Герона

p= (10+26+24)÷2 = 30см

S = √30×(30−10)×(30−26)×(30−24)≈√30×20×4×6≈√14400≈120 cм²

Найменшою висотою трикутника є та, що проведена до сторони завдовжки 26 см  ( та сама гіпотенуза ) Отже,

h ≈ 2S÷26=2×120÷26≈9.3  (дробом треба написати )  

Но я не знаю в каком ти классе, но я решила за програмой 9 класа

надеюсь помогла )