ДАЮ 55 БАЛЛОВ При якому значенні z вектори c i d перпендикулярні с(-2; 9; 4) i d(10; 0; z )?


Ответы на вопрос

Отвечает Арзамазов Максим.

Ответ:

z=5

Объяснение:

Вектори взаємно перпендикулярні, коли їх скалярний добуток дорівнює 0.

(c,d)=x₁x₂+y₁y₂+z₁z₂=0

-2*10+9*0+4*z=0

-20+4*z=0

4z=20

z=20/4

z=5