Модуль вектора с(х;у;z) дорівнює √33. Знайдіть координати цього вектора, якщо його координати х і у

рівні між собою, а координата z на 3 більша за кожну з них

Ответы на вопрос

Отвечает Столетний Игорь.

Нехай х = а, тоді у = а, і z = a+3;

Звідси маємо:

√а^2+а^2+(а+3)^2=√33

√3а^2+6а+9=√33

3а^2+6а-24=0

а^2+2а-8

В ході обчислення виводиться:

а (1) = -4

а (2) = 2