Які координати вектора AO, якщо A(5;1;-3), точка О - початок координат


Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Настя.

Ответ:

(-5;-1;3)

Объяснение:

Для того ,щоб знайти координати вектора потрібно від його кінцевої точки відняти початкову:

О(0;0;0)- кінцева

А(5;1;-3)- початкова

0-5=-5

0-1=-1

0-(-3)=0+3=3