обчисліть площу бічної поверхні прямої призми , основою якої є паралелограм зі сторонами 6см і 14

см , а висота призми 12см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Занкевич Александр.

Ответ:

Объяснение:

1) Спочатку шукаємо периметр основи

P(осн)=6+6+14+14=40;

2) Далі шукаємо площу бічної поверхні ( за допомогою формули

Sб=P(осн) * H

Sб=40*12=480