Центр кола O, вписаного в рівносторонній трикутник АВС, сполучено відрізками з вершинами

трикутника. Доведіть, що трикутники ОАВ, ОВС і ОСА дорівнюють один одному. Знайдіть кути цих трикутників.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:BC=CD=BD=45/3=15.

AB+BC+AC=40, AB+AC=40-BC= 40-15=25. AB=AC=25/2=12,5

Объяснение:

наверное так