знайти сторони рівнобедреного трикутника якщо бічна сторона більше основи трикутника 3,6см а його

периметр дорівнює 19,2см

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

основа = 4см , бічна сторона 7.6 см

Объяснение:

P= a+b+c

x+3.6+x+3.6+x=19.2

3x=19.2-3.6-3.6

3x= 12

x = 12/3=4 см

4+3.6= 7.6 см