Площа трапеції дорівнює 24см квадратних а одна з її основ 5см а висота 4см. Знайдіть другу основу

трапеції ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

Ответ:

7

Объяснение:

Площа трапеції  S=(a+b)/2 * h

a+b=2*S / h

5+b=2*24 / 4

5+b= 12

b= 12-5

b= 7