Допоможіть будь ласка, терміново!!! Задача!! Під яким кутом перетинаються прямі, якщо сума трьох

кутів з них дорівнює 16/9 розгорнутого? 7 клас! Терміновоооо

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Никита.

Відповідь: 40°

Пояснення: розгорнутий кут 180°.

16/9 вiд 180, (16/9)×180=16×20=320°. За умовою це сума 3-х кутiв.

Сума чотирьох кутiв при перетинi прямих 360°.

360°-320°=40° кут мiж прямими.