При якому значенні р вектори а(-5; р) і b(2; -10) будуть перпендикулярні?


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

вектори перпендикулярні коли їх скалярний добуток дорівнює нулю

а×b=-5×2+p×(-10)=0

-10-10p=0

p=-1