Обчисліть площу паралелограма зі стороною 12 см і висотою 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

84 см^2

Объяснение:

S = a * h

S = 12 * 7 = 84 см^2