При якому значенні х вектори а(х;6) і в(4;-3) колінеарні? СРОЧНО,пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Гридасова Ксения.

Відповідь:

x = -8

Пояснення:

Вектори колінеарні, якщо їх відповідні координати пропорційні

x/4 = 6/(-3)

x/4 = -2

x = -2 * 4

x = -8