Радіус двох кіл 7 см і 4 см Знайди відстань між їх центрами , якщо вони мають внутрішній дотик


Ответы на вопрос

Отвечает Медяник Катя.

Ответ:

3см

Объяснение:

Якщо кола мають внутрішній дотик то відрізок ОО1=ОА-АО1, а саме ОО1= 7-4=3см