Знайдіть координати точки що лежать на осі абсцис і рівновіддалена від точок B(1;1) і C(-3;-1)

Памагитеееееее!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.

Ответ: A(-1;0)

Нехай ця рівновіддалена точка - А. Знайдемо її координати за формулами x=x2-x1/2    y=y2-y1/2

x=1-3/2=-1

y=1-1/2=0