Знайдіть координати точки що лежать на осі абсцис і рівновіддалена від точок В(1;1) і С(-3:-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Войткевич Таня.

Ответ:

x= -1; y=0.

Объяснение:

Рівняння прямої BC:

( X-1 ) / ( -3 - 1) = (Y-1) / ( -1 - 1 );

-4 (y - 1) = -2 (x - 1)

-4y + 2x = 2 - 4

- 2y + x + 1 = 0

-2y = -x - 1

Коэф перед Х = -1

Знаходимо координати шуканої токи А

xA = (1 - 3) /2 = -1

yA = (1-1) / 2 =0

A(-1;0)