Бічна сторона рівнобедреного трикутника на 3 см більша від основи, а периметр дорівнює 18 см.

Знайти сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Солодкова Ксюша.

Ответ:

Нехай основа рівнобедреного трикутника дорівнює х см, тоді кожна бічна сторона (вони рівні, бо трикутник рівнобедрений) дорівнює х+3 см. Периметр трикутника (сума длин усіх сторін) дорівнює х+ 2*(х+3), що складає 18см. Маємо рівняння:

х+2*(х+3) = 18

х+2х+6=18

3х=18-6

3х=12

х=12:3

х=4

Маємо: основа трикутника дорівнює х=4 см, кожна з бокових сторін дорівнює х+3=4+3=7 см

Відповід : основа трикутника 4 см, бокові сторони кожна по 7 см

Объяснение: