Прямокутний трикутник вписаний в коло. Радіус кола 5 см. Знайдіть площу трикутника, якщо один з

катетів на 2 см менший, ніж другий

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмикова Дарья.

Ответ: R=5 c=2R c=2×5=10

x^2 + (x-2)^2=10^2

x^2 + x^2 -4x +4=100

2x^2-4x -96=0

x^2-2x-48=0

(x-8)(x+6)=0

x=8

8 и 8-2=6 катеты

Плошад (8×6)/2=24

Объяснение: