Пряма BD дотикається до кола з центром O в точці C. З точок B і D прямої, під кутом 60° до неї,

проведено прямі BA і DE, які дотикаються до кола в точках A і E. Визнач периметр трикутника ACE, якщо AB = 34,6 см Відповідь:PACE= см.

Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Анастасия.

Ответ:

Периметр АСЕ 107,4 см

Пошаговое объяснение:

АВ=ВС, то прямая АС то же равен 35,8 см. Если брать треугольник АВС то он является равносторонным, и АСЕ тоже. Р АСЕ=АС+СЕ+АЕ=3*35,8=107.4 см

Объяснение: