Визначте чи лежать на одній прямій точки A, B і C, AB=18,3, AC=10,9, BC=7,4см​


Ответы на вопрос

Отвечает Angil Jefry.

Ответ:

Так,лежать.

Объяснение:

А______С_______В

Если сложить их всех,то они будут лежать.

Отвечает Федорова Кристина.

Відповідь:

Так, вони лежать на одный прямій

Пояснення:

Нехай АВ - цілий відрізок, а точка С належить йому.

Тоді АВ = АС + ВС

18,3 = 10,9 + 7,4 ( це те саме, що 183 = 109 + 74, тільки помножене на 10 )

P.S.

Це ж легке завдання, нащо за нього питати?