Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 63 см, а бічна сторона на 6

см більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобыжча Ангелина.

Ответ:

Нехай основа дорівнює х см, тоді кожна з бічних сторін (івони рівні, бо трикутник рівнобедрений) дорівнює х+6 см.  Периметр (сума длин всіх сторін) трикутника дорівнює: х+2*(х+6), що складає 63 см. Маємо рівняння:

х+2(х+6)=63

х+2х+12=63

3х+12=63

3х=63-12

3х=51

х=51:3

х=17

Маємо: основа дорівнює х=17 см, кожна з бічних сторін дорівнює х+6=17+6=23 см

Відповідь: основа рівнобедреного трикутника 17 см, бічні сторони по 23 см кожна

Объяснение: