Основи рівнобічної трапеції 7см і 17см а діагональ =13см. Знайдіть площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Александровна Ольга.

Ответ:

60 см2

Объяснение:

На фото, все детально)


Отвечает Попова Мария.

Ответ:

60 см²

Объяснение:

с=√(d²-ab)=√(13²-7×17)=√(169-119)=√50;

S=((a+b)÷4)×√(4a²-(a-b)²)=((7+17)÷4)×√(4×(√50)²-(17-7)²)=

=6×√(200-100)=6×10=60