(ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПЖ ДАЮ 20 БАЛОВ) сторони двох правильних п'ятикутників відносяться як 5;2 Як

відносяться їх площі.

Ответы на вопрос

Отвечает Зябриков Иван.

Площі подібних фігур відносяться як коефіцієнт подібності в квадраті.

k=5/2

S1/S2=k²=25/4

Відповідь: S1:S2=25:4

Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь❤️