Знайдіть діаметр кола радіус якого дорівнює 7,4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Пиняева Анастасия.

D = 2R

D - диаметр.

R - радиус.

D = 7,4 × 2 = 14,8 см.

Ответ: 14,8 см.

Отвечает Кришталь Соломійка.

7,4×2=14,8. діаметр кола