Знайдіть плошу трикутника зі стороною a і висотою h, проведеною до сторони, якшо a=10 см, h=6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Побережнюк Диана.

Ответ:

S=½a·ha=½10·6=30(см)

Объяснение: