Одна із сторін паралелограма дорівнює 9 см, а висота, проведена до другої сторони дорівнює 6 см.

Знайдіть периметр паралелограма, якщо його площа дорівнює 108 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Каблукова Алина.

h=6, b=9,S=108

h=S/a

6=108/a

a=18

P=2a+2b

P=2×18+2×9=36+18=54

P=54(см)