Срочно.Знайдiть площу ромба,однатз дiагоналей яркого доpiвнює 24см,а сторона-13см


Ответы на вопрос

Отвечает Лагунов Алексей.

Ответ:

120 см²

Объяснение:

Розділимо ромб на два трикутники, знайдемо площу одного з них за формулою Герона (S=\sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)}) і помножимо на 2

p=13+13+24/2=25

S=\sqrt{25(25-13)(25-13)(25-24)}=60

S ромба =60•2=120см²