Сторона трикутника в чотири рази більша за висоту, яка проведена до цієї сторони. Знайдіть висоту,

якщо площа трикутника дорівнює 32 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Никита.

Ответ:

якщо сторона = а, то висота h=a/4, площа S =a²/8=32, a²=256, a=16, h =4

Объяснение: