Перпендикуляр, проведений із середини основи до бічної сторони рівнобедреного трикутника, ділить її

на відрізки 9см і 16 см рахуючи від вершини, протилежної до основи. Знайдіть площу трикутника. даю 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Габитова Аля.

Ответ:

300 см²

Объяснение:

Проведем высоту ВЕ, рассмотрим ΔВСЕ,  ЕК -высота,

ЕК=√(ВК*КС)=√(9*16)=√144=12 см.

S(ВСК)=1/2 * ЕК * ВС = 1/2 * 12 * 25=150 см²

S(АВС)=2S(ВСК)=150*2=300 см²