8. Знайдіть сторони прямокутника, якщо вони відносяться як2 : 3, а площа прямокутника дорівнює 96

см2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Красова Рада.

Ответ:

8 см, 12 см.

Объяснение:

Нехай сторони прямокутника 2х см і 3х см, тоді

2х*3х=96

6х²=96

х²=16;  х=4

Ширина прямокутника 4*2=8 см, довжина 4*3=12 см.