Үш нүкте шеңберді 1:3:5 қатыгасында үш бөлікке бөледі.Пайда


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:1+3+5=9

360/9=40градус

40*1=40

40*3=120

40*5=200