Оооочччеееннннь срочно ПОМОГИТЕ Сторони трикутника відносяться як 3:4:6. Знайдіть периметр

подібного йому трикутника ,сума двох меньших сторін якого дорівнює 28см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожемякин Антон.

Объяснение:

3х+4х=28

7х=28

х=4

1 сторона= 3×4=12см

2 сторона= 4×4=16см

3 сторона= 6×4=24см

Р= а+b+c=12+16+24=52см