Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 80 см. Знайдіть його сторони, якщо вони пропорційні

числам 2, 3 і 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалева Анастасия.

Ответ: Нехвй хсм - 1 частина, тоді 2x+3x+3x=80

8x=80

X=10

10*2=20(см)

10*3=30(см)

Тому, 20,30,30 (см)

Объяснение:

Отвечает Петровичева Алина.

Ответ:2х+3х+3х=80

Х=80:8х

Х=10

2х=2•10

3х=3•10

Объяснение: