Знайти площу прямокутника, якщо його сторони відносяться як 3:8, а його периметр дорівнює 198см.

Впишіть правильну відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Титар Антон.

Ответ:

Площа = 1944 см²

Объяснение:

198/2 = 99 - сума 1 и второй стороны

3x+8x=99

x=99/11=9

x=9

1 сторона = 9*3= 27 см

2 сторона = 9*8= 72 см

Площа = 72*27= 1944 см²

Отвечает Шевченко Дианчик.

Ответ:

S=1944 cм2

Объяснение: