Відомо, що точка А належить відрізку MN, довжина якого 56 см. Визначити довжину найбільшої частини

відрізку, якщо одна частина відрізка у 6 разів менша за іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Трифанова Марианна.

Ответ:

1) Нехай 1 частина (МА) = х см, тоді 2 частина (AN) = 6х см

Оскільки МN=56 см=МА+АN, то

Складемо рівняння:

х+6х=56

7х=56

х=8

2) AN=6×8=48 см