Точка А належить відрізку КМ, довжина якого 46 м. Визначити довжину найбільшої частини відрізку,

якщо різниця довжин цих частин відрізка дорівнює 14 м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жилкин Витя.

Объяснение:

Нехай х-АК(менша частина відрізка),х+14-АМ

х+х+14=46

2х+14=46

2х=46-14

2х=32

х=32/2

х=16-АК

АМ=16+14=30

Відповідь: 30м