Точка K належить відрізку АС. Знайдіть довжину відрізка АС , якщо АK =9 см, а відрізок KС удвічі

більший за відрізок АK.

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафаев Марлен.

КС=9•2=18(см)

АС=9+18=27(см)