Основи рівноберенної трапеції дорівнюють 50 см і 14 см, а діагональ 40 см.Обчислити площу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Brasnuev Nikolai.
Трапеція АВСД,
АД=50 - нижня частина,
ВС=14, АС=40 діагональ.
Проведемо висоти ВК і CH.
АК=НД=50-14/2=18, КН=ВС=14, АН=18+14=32,
з трка АСН:
CH^2=АС^2-AH^2 = 1600-1024 = 576, CH = 24
S = 14 + 50/2 * 24 = 64 * 12 = 768 (cм^2)