1)Знайдіть радіус кола, діаметр якого дорівнює 9 см 2)Точка О - центр кола, РК - його

хорда.Знайдіть ∠РОК, якщо ∠ОКР=47 3)Кола, радіуси яких 9,5 см і 7,8 см, мають внутрішній дотик.Знайдіть відстань між їх центрами. Пожалуйста, решите эти задания. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Эвелина.

Ответ:

1.4,5 см

2.86

3.1.7

Объяснение:

1. 9/2= 4,5 см.

2. OKP=KOP=47

180-47-47=86

3.9.5-7.8=1.7