два кола мають внутрішній дотик. радіус одного з них у 4 рази більший за радіус другого. знайти

радіус кіл, якщо відстань між іх центрами 21 см

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

Возьмём радиус маленькой окружности за х, а большой за 4х, тогда:

4х-х=21см.

3х=21см.

х=21:3

х=7см

4х=4×7=28см.

Ответ: радиус большой окружности=28см.

радиус маленькой окружности=7см.