Периметр прямокутника дорівнює 74, а площа - 300. Знайдіть сторони прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Дикий Влад.

Роз-ня:

Складаємо систему:

2a+2b=74

a*b=300

a+b=37

a*b=300

А потім - методом підстановки, або як робила я - методом підбору:

a=25(см)

b=15(см)

Відповідь:

15см; 25см