1 з кутів трикутника дорівнює 60 градусів а 2 інших відносяться як 2:3 знайдіть ці кути терміново

!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Будаев Баин.

Ответ: 72° і 48°

Объяснение:

180°-60°=120°

2х+3х=120

5х=120

Х=24

2х=2×24=48° ( другий кут)

3х= 3×24=72° ( третій кут)