У прямокутному трикутнику ABD, BC — відрізок, який ділить прямий кут DBA на дві частини. Обчисли

кут CBD, якщо кут ABC дорівнює 11°

Ответы на вопрос

Отвечает Корягина Ангелина.

Відповідь:

прямий кут DBA = 90 градусів, DBA = CBD + ABC

тоді CBD = DBA - ABC = 90 - 11 = 79 градусів

Пояснення: