1. Гіпотенуза прямокутного трикутника 10 см, один з гострих кутів цього трикутника вдвічі більший

за інший. Знайдіть катет, що лежить при більшому гострому куті трикутника. помогите пжжж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Егор.

Объяснение:

Нехай кут ADM = х. DMA = 2х.

Складемо рівняння:

x + 2 x + 90 = 180

х=30

Тоді AM=1/2DM=1/2×10=5(cм)

Я не очень поняла что значит "катет що лежить при більшому гостррму куті" но AD можно найти так:

За т. Піфагора AD=√(DM²-AM²)=√(100-25)=√75.