Знайдіть нулі функції 1)у= 10-4х; 2) у=х²+4х-5


Ответы на вопрос

Отвечает Ғалымжанова Асем.

Ответ:

1)у= 10-4х

10-4х=0

4x=10

x=2,5

2) у=х²+4х-5

х²+4х-5=0

за теоремою Вієта

x=-5

x=1