35 БАЛОВ!!!!! Площа трапеції дорівнює 24см^2, а одна з її основ 5 см, а висота 4см. Знайти другу

основу трапеці

Ответы на вопрос

Отвечает Крапицкая Валерия.

Ответ:

7

Объяснение:

Площа трапеції  S=(a+b)/2 * h

a+b=2*S / h

5+b=2*24 / 4

5+b= 12

b= 12-5

b= 7