Знайти площу рівнобічної трапеції якщо основи трапеції 10 см і 18 см а кут при основі трапеції 30

градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирзаи Александр.

Ответ:

S=a+b/2 × h

h=x×tg4

x= a-b/2

x=18-10/2

x=4

h=4×tg30

h=4/3 × корень 3=2, 30

S=18+10/2×(4/3 корень 3)=32,3

P.s. /-это дробь .надеюсь помогла)