. Знайти градусні міри гострих кутів прямокутного трикутника, якщо ix величини пропорційні числам 4

і 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Катя.

Ответ:

4x+5x=90

9x=90

x=10

кут 1=4×10=40°

кут 2=5×10=50°

кут 3=90°